Ви не повірите, але це дійсно так! З першого погляду Ви закохуєтеся в цю собаку! Чарівні віддані очі, мордочка в розтягнутій усмішці - і все це наші улюбленці Корги!

На нашому сайті ви познайомитеся з такою незвичайною і дуже популярною породою собак як вельш коргі. Завдяки інформації отриманої з наших статей ви зможете більше дізнатися про характер коргі, де і як придбати цю чудову собаку, вибрати відповідну кличку для вашого улюбленця, навчитеся розрізняти за описом пемброков і кардиганов. А скільки ви отримаєте задоволення, просто переглядаючи картинки із зображеннями Welsh Corgi Pembroke! Вообщем-то все про Вельш коргі ви знайдете на нашому сайті і зрозумієте, що не дарма зацікавилися цією дивовижною собакою. На фотографіях вони разюче привабливі. Відразу можна зробити висновок про легкість характеру, невимушеності, грайливості, дружелюбність і разом з тим зацікавленості в тому, що відбувається навколо.

На фото Вельш коргі пемброк завжди відображені безжурні, веселими компаньйонами, які в той же час володіють необхідною сміливістю, щоб захистити свого господаря. Якщо ви замислюєтеся про придбання цієї чарівної собаки, то у нас в країні існують розплідники, в яких займаються розведенням Корги. Ціна в розпліднику зазвичай висока, але справжність породи буде підтверджена документально.